3 רעיונות למתנות שהלקוחות שלך באמת ישתמשו בהם

לקוחות הם אחד הגורמים המשמעותיים והמשפיעים ביותר בייחוד כאשר מדובר בבתי עסק שמוכרים ומשווקים מוצרים שונים.

הלקוחות הם בעצם קהל היעד הפוטנציאלי שמכניס את הרווחים לבית העסק.

פעמים רבות בתי עסק נסגרים, משתנים או נפתחים מחדש בעקבות שינוי באופי הלקוחות שלהם.

כך שאם מדובר בעסק שרוצה להצליח, מדובר בעסק שרוצה להצליח לפנות בצורה המיטבית ללקוחותיו. אז איך אתם תוכלו לתת ללקוחות שלכם את מה שהם רוצים וצריכים? ומהם 3 הרעיונות המרכזיים למתנות שימושיות ואיכותיות ללקוחות שלכם?

 

איך יודעים מה לייבא במיוחד עבור הלקוחות שלכם

השאלה כיצד להצליח להגיע לליבם של הלקוחות כרוכה בהמון גורמים ומשתנים מורכבים. אך אם תרצו להצליח בגדול מבלי להסתבך בשאלות מורכבות ותאוריות שיווק שונות בחרו בשיטה הפשוטה ביותר. אותה השיטה היא בעצם ייבוא של מתנות ממותגות. מותגים מביאים עמם תווית חזקה ומוצהרת של איכות ואמינות למוצר, חברות גדולות ומצליחות דואגות לשמר את איכות מוצריהן.

מותגים מצליחים בכל העולם הם פרי עטם של חברות ענק ששולטות בשוק. ייבוא של מתנות ללקוחות ממותגות יכול לתת לכם כבעלי העסק שקט נפשי גדול מאוד. החברות הממותגות מייצרות מבחר רחב מאוד של גאדג'טים ומוצרים טכנולוגיים מעניינים אשר יכולים למשוך לבית העסק שלכם מספר גדול של לקוחות מגוונים.

 

אז מהם 3 המוצרים בעלי הפוטנציאל הגדול ביותר להצלחה עבור הלקוחות שלכם

  1. "ג'י" כובע מצחייה – כובע מצחייה מסוג זה משתייך למותג גדול ואיכותי במיוחד. הלקוחות שלכם יכולים להשתמש בכובעים מסוג זה כמעט לכל מקום. הרי אין אדם שלא זקוק לכובע ביום שמשי. כובע המצחייה יהיה שימושי כמעט לכל אדם באמצעות יכולתו להגן מפני השמש ונזקיה.

בנוסף לכך העובדה שהכובע הוא ממותג "ג'י" תאפשר ללקוחות שלכם להעריך את איכות הכובע ולהאמין ביכולת המוצר לעזור להם.

  1. "אנטרטיקה" בקבוק תרמי עשוי נירוסטה – בקבוקים מסוג זה הם של חברה איכותית מאוד הידועה באמינות ובעוצמה הגבוהה של מוצירה. בקבוק תרמי הוא מוצר שנזקק בכל בית. גם בימי החורף הקרים בהם כל אחד יהנה ממשקה חם באמצע יום ארוך, וגם בימי הקיץ החמים, בהם מים קרים ומצננים יכולים להועיל במיוחד.
  2. "Flip" תיק גב למחשב נייד – בימנו המתפתחים והטכנולוגיים, כמעט לכל אדם יש מחשב נייד משלו. רבים מהאנשים בוחרים ללמוד או לעבוד במחשבים הניידים שלהם, אך יש גם כאלו שאוהבים פשוט להשתמש במחשבים הניידים לתחביבים שונים מפרי שעמום.

התיק למחשב הנייד הוא איכותי מאוד, ממותג ויעזור למגוון רחב מאוד של אנשים לשאת את המחשב הנייד שלהם ממקום אחד לאחר. באמצעות נשיאת המחשב בתיק יוכלו הלקוחות להנות משקט נפשי מבחינת בטיחות המכשיר שלהם.

 

זכרו לבחור ללקוחות שלכם מה שמתאים גם לבית העסק

חשוב לזכור שיחד עם בחירת המתנות הנכונות ללקוחות שלכם, יש לשאול איפה המוצר פוגש את שאר המוצרים שלכם. עקב כך, חשוב לזכור להתאים את המתנות ללקוחות גם לאופי בית העסק.

שי

 

אולי תאהבו גם את

מהו ESIM ומהם היתרונות שלו 
מהו ESIM ומהם היתרונות שלו? 

הצורך בקישוריות מהירה ויעילה הפך כיום לחיוני יותר מתמיד. עם זאת, השימוש במכשירים ניידים בחו"ל עלול להיות יקר ומסובך עקב חיובי גלישה גבוהים וצורך בהחלפת

קראו עוד »