מה לומדים בקורס אנליסטים?

תפקיד אנליסט נתונים נחשב כיום לאחת המשרות הנחשקות במשק. זו משרה מתוחכמת המשלבת ידע טכנולוגי ושימוש בטקטיקות שיווק מבוססות חשיבה אסטרטגית. קורס אנליזה או באנגלית Data Analyst מכשיר סטודנטים לחקירת מקורות מידע על סוגיהם, ניתוח מידע קיים באמצעות בניה של מערכות סינון ואנליזת תוכן כאשר תהליך הסקת המסקנות מוביל לפיתוח תהליכי שיווק מבוססי ניתוח שוק מדויק בענף הרלוונטי. קראו על תכני קורס אנליסטים ותנאי הקבלה. קורס למשרת אנליסט – עכשיו בניתוח לב פתוח.

 

אנליסט נתונים

מקצוע זה נחשב לחדש יחסית בתחום האנליזה. כיום, בעולם האינטרנט וההייטק, תפקידו של האנליסט הינו בניית מערכות ניתוח עבור תכנים ממגוון סוגי מדיה לרבות: דפוסי התנהגות של גולשים, פוסטים המועלים ברשתות חברתיות על סוגיהן, וכן מידע בתחומי המדע, הרפואה והטכנולוגיה.

האנליסט אחראי הן על איסוף המידע הרלוונטי והן על בניית מערכות ניתוח ועיבוד עבור הארגון. תהליכי הניתוח יתבצעו במטרה לאתר כשלים בארגון לצד מציאת פתרונות חכמים על פי הנתונים שנאספו. תפקידו של האנליסט מחבר בין תחומי הבינה העסקית והביג דאטה לתחומי השיווק והאסטרטגיה החשיבתית.

קורס אנליסטים

למי מיועדים לימודי אנליסט נתונים?

המועמדים הפוטנציאליים עבור קורס אנליסטים במכללת נאיה קולג' הם בעלי רקע טכנולוגי וכמותי המביאים עמם ניסיון בעבודה בסביבת דאטה ובאנליזה של נתונים סטטיסטיים. ברוב המקרים מסלול לימודים זה הינו מסלול טבעי עבור בוגרי אקדמאים מענפי החשבונאות, סטטיסטיקה, כלכלה, מתמטיקה, ניהול מדעי המחשב והנדסת תעשייה וכן מתאים גם עבור בעלי ידע מקצועי בתחומי הניהול והשיווק. ישנו יתרון מסוים לבעלי ניסיון בתחום ההייטק אם כי אין זה קריטריון מחייב.

 

תוכנית הלימודים בקורס אנליסטים

קורס אנליסטים מקייף יכלול כישורים טכנולוגיים והכשרה בתחום העסקים. הסטודנטים ילמדו על עולם הביג דאטה וירכשו כלים לניתוח נתונים עסקיים וכן לבחינה של שיטות איסוף עבור ליקוט נתונים ספציפיים ועיבודם בצורה מקצועית. בשלב הבא יבואו לידי דיון ביצועי קמפיינים פרסומיים למטרת חיזוי מגמות עסקיות עתידיות ומציאת פתרון בעיות בארגון באמצעותן.

התלמידים יכירו כלי דיגיטל שונים כגון שפות תכנות שונות, כלים אנליטיים של גוגל ושיטות שונות לבניה של מסדי נתונים לצורך ניהול התוכן שנאסף לקראת קבלת החלטות מוכלות לטובת צמיחה והתפתחות של הארגון.

קורס אנליסטים

מהנושאים הנלמדים בקורס

 • שפת פייתון ולמידת מכונה.
 • שפת sql ומסד נתונים.
 • יצירת מצגות להצגת נתוני אנליזה.
 • אחסון וטיוב חומרים גולמיים.
 • לימוד על סקריפטים למניפולצית מידע.
 • אופטימיזציה.
 • מיפוי קהלי יעד.
 • שיווק מבוסס DATA.
 • ניתוח באמצעות גוגל אנליטיקס.
 • ויזואליזצית נתונים.
 • ועוד.

 

מעוניינים להירשם לקורס? תנאי הקבלה למקצוע העתיד בעולם הטכנולוגיה והשיווק

תנאי הקבלה לקורס אנליסטים משתנים ממוסד לימודים אחד למשנהו, אך ברובם נדרש תואר אקדמי וניסיון תחום הטכנולוגיה, האנליזה והדאטה או בתחום השיווק. בנוסף, נדרש ידע בסיסי ביישומי טכנולוגיה כגון אקסל, תוכנות אופיס שונות ובפאוור פוינט בנוסף לשליטה בשפה האנגלית.

קורס אנליסטים

אולי תאהבו גם את

מהו ESIM ומהם היתרונות שלו 
מהו ESIM ומהם היתרונות שלו? 

הצורך בקישוריות מהירה ויעילה הפך כיום לחיוני יותר מתמיד. עם זאת, השימוש במכשירים ניידים בחו"ל עלול להיות יקר ומסובך עקב חיובי גלישה גבוהים וצורך בהחלפת

קראו עוד »